Dvtk Európa Liga | Az Európa Liga Királya Végre Párharcot Nyert A Bajnokok Ligájában | Rangadó

dvtk európa liga zwei
  1. Elkészült válogatottjaink Európa Liga-programja | MRSZ
  2. DVTK: a futballban előfordulhatnak csodák | 24.hu
  3. Mérkőzések - DVTK - labdarúgás - NB II., Magyar Kupa, Felkészülési mérkőzés, Európa Liga
  4. Europa liga live
  5. Diósgyőri VTK - PFC Litex Lovech 1 : 2, 2014.07.24. (képek, adatok) • UEFA Európa Liga 2. selejtezőkör 2. mérkőzés • Magyarfutball.hu
  6. Szabadhirek.hu
  7. Kiizzadta a győzelmet a Diósgyőr | 24.hu

Elkészült válogatottjaink Európa Liga-programja | MRSZ

A Fehérvár magabiztos diadalt aratott a kupadöntő előtt Csakis vesztenivalója volt a Mol Fehérvár Fc csapatának az Otp Bank Liga labdarúgó Nb I 32. fordulójában. Azzal a tudattal vendégeskedtek az Mtk Budapest otthonában a fehérváriak, ha nem nyernek, lecsúsznak az ezüstéremről. Csütörtöki sportműsor: El-elődöntő és NB I; pályán a Barca Csütörtökön a labdarúgó Európa-liga elődöntőjében lép pályára a Manchester United és az Arsenal is – előbbi a Romával, utóbbi a Villarreallal találkozik. A labdarúgó NB I 32. fordulójában DVTK–Újpest és MTK–Fehérvár meccset rendeznek. A spanyol La Ligában a Barcelonát is láthatjuk. Éjszaka az amerikai sportok rajongói örülhetnek, 2 órakor…

Hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló, Szoboszlai Dominiket csereként pályára küldő RB Leipzig az olasz Atalanta ellen az Európa Liga- negyeddöntő első mérkőzésén. A vendégek kezdték jobban a mérkőzést, a 17. percben Luis Muriel pár csel után 14 méterről védhetetlen gólt lőtt, Gulácsi nem tehetett róla (0-1). A 24. percben André Silva révén kapufáig jutottak a hazaiak, de ilyen az olaszok is bemutattak Pasalic révén a 45. percben. Kapcsolódó A második félidő elején előbb Gulácsinak kellett védenie Muriel lövését, majd az 56. percben büntetőhöz jutott a Lipcse, miután Demiral elhúzta Nkunku lábát. Azonban André Silva tizenegyesét, majd a kipattanót követően Orbán fejesét is védte Musso kapus. Ami nem sikerült büntetőből, összejött a következő akcióból, Angelino beadását az Orbán elől menteni igyekvő Zappacosta a saját kapujába lőtte (1-1). A 73. percben csereként érkezett Szoboszlai Dominik, aki hős lehetett volna, hiszen a 82. percben a lécre fejelte a labdát, a 90. percben pedig lövését a kapus védte.